Wandelvierdaagse de 4 van Driel – Verslag 2022

De derde editie van de Drielse Vierdaagse zit er alweer op!

De weekenden van 11 en 12 + 25 en 26 juni heeft een leuke, enthousiaste, gezellige groep deelnemers een mooie rondleiding gekregen door onze gemeente met tochten van 20, 30 of 40km per dag! Iedere dag hebben we een andere windstreek bezocht wat heeft gezorgd voor prachtige plaatjes en inkijkjes op mooie plekjes waarvan je het bestaan misschien niet eens wist.

Gezegend door het mooie weer mogen we terugkijken op een geslaagde editie! Vandaag is iedereen weer onder de klanken van Koninklijke Harmonie Semper Crescendo veilig gefinisht, alweer vooruitkijkend naar een volgende editie!

Voor het mede mogelijk maken van deze wandeling willen we nog bedanken Café Babbels, Vervoersbedrijf Juijn B.V., Jan van Diesen schoenmode – sportshop, Stichting Sociaal-Cultureel Fonds Maasdriel, Gemeente Maasdriel en in het bijzonder onze deelnemers!